Ayham Mohsin

Ayham Mohsin

Lekarz stomatolog

Z pochodzenia jestem Syryjczykiem, choć moja kariera przebiegała głównie przez inne kraje. W 1991 roku ukończyłem studia stomatologiczne w Instytucie Stomatologicznym w Moskwie. Tam też, po odbyciu stażu rozpocząłem specjalizację z Ortodoncji, którą ukończyłem w 1995 roku. Rok później rozpocząłem już własną praktykę w Damaszku. W 1999 roku postanowiłem przenieść praktykę do Polski więc rozpocząłem nostryfikację moich dyplomów.

Od 2004 roku pracuję w Rzeszowie, w Centrum Ortodent, którego jestem właścicielem. Przez te wszystkie lata staram się rozwijać zarówno swoje gabinety, jak i indywidualne kwalifikacje w zakresie ortodoncji. Staram się wprowadzać do mojej praktyki lekarskiej coraz bardziej innowacyjne metody leczenie, nowoczesne materiały i sprzęt, by sprostać wszystkim, nawet najtrudniejszym przypadkom ortodontycznym. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało mi się wprowadzić i rozpowszechnić w Polsce metodę Clear Aligner. Obecnie polscy pacjenci mogą się leczyć tą metodą u przeszło 200 przeszkolonych przez nas lekarzy na terenie całego kraju.

Stomatologii i Ortodoncji poświęciłem większą część swojego życia i wciąż podnoszenie standardów oraz skuteczności leczenia jest dla mnie celem nr 1. Uśmiech Pacjenta jest dla mnie największą nagrodą – to moje motto.

Moje specjalizacje:

OR CA

Moje certyfikaty: