Ayham Mohsin

Lekarz stomatolog

Z pochodzenia jestem Syryjczykiem, choć moja kariera przebiegała głównie przez inne kraje. W 1991 roku ukończyłem studia stomatologiczne w Instytucie Stomatologicznym w Moskwie. Tam też, po odbyciu stażu rozpocząłem specjalizację z Ortodoncji, którą ukończyłem w 1995 roku. Rok później rozpocząłem już własną praktykę w Damaszku. W 1999 roku postanowiłem przenieść praktykę do Polski więc rozpocząłem nostryfikację moich dyplomów. Od 2004 roku pracuję w Rzeszowie, w Centrum Ortodent, którego jestem właścicielem. Przez te wszystkie lata staram się rozwijać zarówno swoje gabinety, jak i indywidualne kwalifikacje w zakresie ortodoncji. Staram się wprowadzać do mojej praktyki lekarskiej coraz bardziej innowacyjne metody leczenie, nowoczesne materiały i sprzęt, by sprostać wszystkim, nawet najtrudniejszym przypadkom ortodontycznym. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało mi się wprowadzić i rozpowszechnić w Polsce metodę Clear Aligner. Obecnie polscy pacjenci mogą się leczyć tą metodą u przeszło 200 przeszkolonych przez nas lekarzy na terenie całego kraju. Stomatologii i Ortodoncji poświęciłem większą część swojego życia i wciąż podnoszenie standardów oraz skuteczności leczenia jest dla mnie celem nr 1. Uśmiech Pacjenta jest dla mnie największą nagrodą – to moje motto.

Agnieszka Banaś-Mohsin

Lekarz stomatolog

W 1994 roku ukończyłam studia stomatologiczne w Moskwie. Rok później wyjechałam do Syrii i pracowałam w gabinecie ortodontycznym mojego męża w Damaszku. Od 1998 prowadzę swoje gabinety w Dynowie i w Rzeszowie. Ukończyłam studia Master Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej w Athenea Dental Institute. Prywatnie uwielbiam podróżować i rozkoszować się kuchniami świata.

Sylwia Bytnar-Bińkiewicz

Lekarz stomatolog

W 2004 ukończyła Akademie Medyczna we Wrocławiu, a rok później rozpoczęła pracę w Ortodencie. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach. Ze szczególnym zainteresowaniem poszerza swoją wiedzę z zakresu ortodoncji, ukończyła studia Master Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej w Athenea Dental Institute. Wolny czas uwielbia spędzać z mężem i dziećmi.

Mateusz Dymek

Lekarz stomatolog

W 2004 roku ukończył Pomorską Szkołę Medyczną. Od 2006 roku pracował w Klinicznym Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej WSS im. F. Chopina w Rzeszowie. W 2010 roku odbył Fellowship w Medizinishe Hochschule Hannover w Niemczech zakończony certyfikatem uznania umiejętności. Jest członkiem prestiżowych organizacji z branży stomatologicznej: European Association for Cranio-Maxillo-Facial Surgery, AO Foundation, Polskie Towarzystwo Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Chirurgii Stomatologicznej i Implantologii.

Aldona Mazurkiewicz

Lekarz stomatolog

Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jej głównym obszarem zainteresowań jest endodoncja i estetyczna odbudowa zębów. Doskonali swoje umiejętności z zakresu protetyki uczestnicząc w kursach i konferencjach naukowych. Z Ortodentem związana od 2009 roku.

Janusz Morąg

Lekarz stomatolog

Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Dyplom lekarza dentysty otrzymał w 2008 roku i od tego czasu zawód daje mu nieskrywaną satysfakcję i zadowolenie. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie Zarządzania w służbie zdrowia. W Ortodencie zajmuje się endodoncją, stomatologią zachowawczą i protetyką. Pasjonuje się nowoczesną endodoncją mikroskopową, która daje nowe możliwości leczenia kanałowego coraz bardziej skomplikowanych przypadków. Stale podnosi swoje kwalifikacje aktywnie uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Wolne chwile spędza z rodziną i przyjaciółmi – latem aktywny wypoczynek, zimą białe szaleństwo na nartach.

Ewelina Wójcicka

Lekarz stomatolog

W 2003 roku, z wynikiem bardzo dobrym ukończyła studia na Akademii Medycznej w Lublinie. Staż podyplomowy odbyła w Centrum Medycznym "MEDYK" w Rzeszowie.W NZOZ ORTODENT podjęła pracę w 2004 r. i nieprzerwanie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych kursach zawodowych i konferencjach naukowych. Jej pasją jest ortodoncja. W pracy na pierwszym miejscu stawia komfort i zadowolenie pacjentów. Jej hobby to narciarstwo, żeglarstwo i podróże.

Małgorzata Ziemba

Technik dentystyczny

W 2007 roku ukończyła kierunek Technik dentystyczny Medycznej Szkole Policealnej w Rzeszowie, a w 2008 roku kierunek Asystentka stomatologiczna. Od 2008 roku pracuje w Ortodencie. Zajmuje się systemem Clear Aligner oraz ortodoncją w ogóle. Zawsze życzliwa i uśmiechnięta, wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Wolny czas spędza z rodziną. Lubi taniec przy dobrej muzyce podczas spontanicznych spotkań ze znajomymi, podróże oraz białe szaleństwo na nartach.

Ewelina Krata-Borowiec

Inżynier techniki dentystycznej

W 2006 ukończyła kierunek Asystentka stomatologiczna w Medycznym Studium Policealnym i rozpoczęła studia wyższe na kierunku inżynier techniki dentystycznej. W 2007 roku rozpoczęła pracę w Ortodencie jako asystentka stomatologiczna. Pół roku później wykonywała już aparaty ortodontyczne w Ortodent Lab. Obecnie organizuje i koordynuje prace laboratorium, odpowiada za wykonywanie systemu Clear Aligner i za kontakt z lekarzami współpracującymi z całego kraju. Prywatnie spełnia się jako mama dwójki dzieci. Lubi aktywny wypoczynek, jej hobby to żeglarstwo i jazda konna.

Monika Rudzka

Technik dentystyczny

Studiuje na kierunku Technik dentystyczny. Z natury jest osobą energiczną, zawsze uśmiechnięta i łatwo nawiązuje kontakty z Pacjentami. Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama dorastającej córki. W wolnej chwili chętnie zatapia się w dobrej lekturze,  a od niedawna jej nowym hobby jest Nordic Walking.

Magdalena Bury

Technik dentystyczny

W 2013 roku ukończyła szkołę policealną na kierunku Asystenta Stomatologiczna natomiast w 2016 zdobyła dyplom Technika Dentystycznego. Prace w Ortodencie rozpoczęła w 2015 roku na stanowisku recepcjonistki zaś w 2017 roku dołączyła do zespołu Ortodent Lab gdzie z dużym zapałem wykonuje aparaty Ortodontyczne.

Monika Świstak

Technik dentystyczny

W 2005 roku Medyczną Szkołę Policealną na kierunku Asystentka stomatologiczna oraz kierunek Technik dentystyczny w 2010 roku. Od tego czasu współpracuje z Ortodentem, poświęciła się  nowoczesnej metodzie prostowania zębów systemem Clear Aligner. Największą satysfakcję sprawia jej zadowolony uśmiech Pacjenta. W wolnym czasie uwielbia wypady na narty z rodziną.

Barbara Jeż

Asystentka stomatologiczna

Jest absolwentką Niepublicznej Szkoły Biznesu w Rzeszowie na kierunku Asystentka stomatologiczna. W gabinecie Ortodent pracuje od 2009 roku. Jej główną zaletą jest doskonała organizacja pracy w gabinecie i współpraca z lekarzami. Wolny czas spędza efektywnie z rodziną i przyjaciółmi.

Katarzyna Sikora

Asystentka stomatologiczna

W 2007 roku ukończyła Policealną Szkołę Medyczną w Rzeszowie na kierunku Asystentka stomatologiczna. Rok później dołączyła do Ortodentu. Świetnie organizuje pracę w gabinecie, dba o dobro i zadowolenie Pacjentów, jest zawsze uśmiechnięta i miła. Wolny czas spędza z rodzina i przyjaciółmi.

Barbara Rudeńska-Nowak

Recepcjonistka

Absolwentka V L.O. im. K. K. Baczyńskiego w Rzeszowie. Do zespołu Ortodentu dołączyła w grudniu 2008 roku. W swoje pracy w rejestracji ceni sobie przede wszystkim kontakt z ludźmi. Ceni sobie szczerość, uczciwość i życzliwość. Praca jest dla niej ciągłym wyzwaniem i przygodą. Doskonale rozumie potrzeby Pacjentów, służy pomocą w każdej sytuacji. Wolne chwile uwielbia spędzać z rodziną – mężem i czteroletnią córką.