Ortodoncja

OROrtodoncja

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyka i leczeniem wad zgryzu, wad szczękowo-twarzowych i nieprawidłowości w ustawieniu zębów u dzieci, młodzieży i dorosłych.

Protetyka

PRProtetyka

Protetyka jest działem stomatologii , który zajmuje się odtwarzaniem pierwotnych warunków zgryzowych po utracie lub uszkodzeniu zębów.

Chirurgia

CHChirurgia

Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem operacyjnym schorzeń jamy ustnej.

Clear Aligner

CAClear Aligner

Clear Aligner to innowacyjna metoda leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek, które prostują zęby nie powodując u Pacjentów niedogodności i dyskomfortu związanego z codziennym użytkowaniem.

Endodoncja

ENEndodoncja

Endodoncja (leczenie kanałowe) to dziedzina stomatologii zajmująca się rozpoznaniem i leczeniem chorób miazgi zęba i tkanek okołowierzchołkowych. W Ortodencie leczymy kanałowo wyłącznie z użyciem mikroskopu.

Profilaktyka

PFProfilaktyka

Profilaktyka stomatologiczna to dziedzina stomatologii zajmująca się zapobieganiem chorobom zębów i dziąseł poprzez walkę z powstającymi w jamie ustnej bakteriami.

Stomatologia estetyczna

SEStomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna obejmuje wszystkie zabiegi stomatologiczne mające na celu poprawę wyglądu zębów i twarzy pacjentów.

Stomatologia dziecięca

SDStomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca (pedodoncja) to specjalizacja stomatologiczna zajmująca się leczeniem zachowawczym i profilaktyką zębów pacjentów w wieku rozwojowym, czyli dzieci.

Stomatologia zachowawcza

SZStomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to dziedzina zajmująca się zapobieganiem chorobom próchnicowym zębów oraz leczeniem zaatakowanych już próchnicą twardych tkanek zęba.

Leczenie chrapania

LCLeczenie chrapania

Chrapanie jest zaburzeniem snu, które jest nie tylko zakłóceniem ciszy, ale przede wszystkim zagraża zdrowiu. Dzięki nowoczesnej medycynie chrapanie można skutecznie leczyć.