CH Chirurgia

Chirurgia stomatologiczna jest dziedziną stomatologii zajmującą się leczeniem operacyjnym schorzeń jamy ustnej. Bardzo często jest błędnie ograniczana przez pacjentów i kojarzona z bardziej skomplikowanym wyrywaniem zębów, a w rzeczywistości jej osiągnięcia służą leczeniu bardzo rozmaitych chorób, a bardzo często jest niezbędna dla innych dziedzin stomatologii takich jak implantologia, protetyka czy ortodoncja.

Chirurgia jest bardzo precyzyjną dyscypliną, wymaga nowoczesnej diagnostyki i specjalistycznego sprzętu, by leczenie było skuteczne i bezpieczne dla Pacjentów.

W Ortodencie oferujemy szeroki zakres usług z zakresu chirurgii od chirurgicznej ekstrakcji zębów, przez plastykę wędzidełka, resekcję wierzchołka korzenia zęba, odsłonięcie wierzchołka zęba do leczenia ortodontycznego i protetycznego, po sterowaną regenerację kości i wstawianie implantów. Wszystkie zabiegi są wykonywane w znieczuleniu, na nowoczesnym sprzęcie, w oparciu o doświadczenie naszego personelu.

Całe leczenie odbywa się w jednym miejscu, niezależnie od tego jakich badań wymaga dany zabieg oraz tego ilu specjalistów musi włożyć swój wkład w leczenie.